reklama Mogilno

Reklama w małym mieście – Co się teraz opłaca?

Bez kategorii

Reklama jest podstawą dla każdego biznesu. Dobra reklama Mogilno to większość sukcesu. Dzięki niej zdobywa się nowych klientów, a także utrzymuje tych stałych. Ale jaki marketing jest teraz najbardziej opłacalny? Internetowy czy tradycyjny?

Marketing tradycyjny – Czy ktoś jeszcze zwraca na niego uwagę?

Zacznijmy od tego, czym jest marketing tradycyjny. Mamy tu na myśli między innymi działania wokół siedziby firmy – widoczne szyldy Mogilno, potykacze przed wejściem i tym podobne. Kolejna tradycyjna metoda reklamowania to wysokie bilbordy, a także kampanie z ulotkami. Czy te wszystkie metody mają dziś sens? Jak najbardziej! Jednak ważny jest odpowiedni content.

Reklama Mogilno musi być dobrze przemyślana, a treść dobrana w sposób nie irytujący, a intrygujący, zapadający w pamięć. Każdego dnia docierają do nas tysiące informacji. Jak w takim razie przyciągnąć uwagę? Choć wydawać by się mogło, że gadżety, takie jak personalizowane długopisy nie mają większego znaczenia, to okazuje się, iż mogą wiele zdziałać. Długopisy, kubki, smycze, na których widnieje na przykład logo firmy i numer telefonu bądź adres strony internetowej są taką niekonwencjonalną wizytówką, która nie tylko zapada w pamięć, ale jest też pożyteczna, a to ma duże znaczenie.

szyldy Mogilno

Reklama Mogilno w Internecie

Dopiero połączenie marketingu tradycyjnego z internetowym przynosi najlepsze efekty. Jakie formy przybiera reklama w Internecie? Warto zacząć od firmowego konta w social mediach. To nic nie kosztuje, a szybko można zdobyć grono zainteresowanych, potencjalnych klientów. W social mediach można zachęcać obserwujących do dzielenia się opiniami, można ich pytać co by ulepszyli bądź zmienili. Takie działania wzbudzają zaufanie i tworzą silniejszy wizerunek firmy. Kolejnym krokiem jest pozycjonowana strona internetowa i reklamy Google Ads.

Nie bój się inwestować w reklamę firmy. To naprawdę ważne, jeśli chcesz stworzyć silną markę. W Internecie warto również pamiętać o różnych portalach, takich jak OLX, Allegro czy Market Playce na Facebooku. Korzystają z nich miliony osób.