jacuzzi

Jacuzzi we własnym ogrodzie – Czy to możliwe?

Bez kategorii

Lubisz korzystać z jacuzzi? Jeżdżąc na basen lub do spa nie możesz się doczekać wejścia do gorącej wody i hydromasażu? Wiele osób ma podobnie. Wanny spa mają wielu zwolenników. Od kilku lat coraz więcej osób decyduje się na zakup własnej wanny. Czy to możliwe, żeby mieć spa na własnym ogrodzie?

Jacuzzi możesz mieć wszędzie!

Dlaczego tyle osób uwielbia kąpiele w dżakuzi? Ponieważ to niezwykle relaksuje. Każdy z nas potrzebuje wyciszenia, odprężenia i zapomnienia o wszelkich problemach. Wanna Spa bardzo  tym pomaga. Ale co to znaczy, że jacuzzi można mieć wszędzie? Otóż, coraz popularniejsze staje się stawianie dżakuzi na własnych podwórkach czy w domach. Jeśli masz odpowiedni budżet, ładne podwórko lub dużą łazienkę (bądź sypialnię) to możesz kupić wannę z hydromasażem i cieszyć się relaksem codziennie i to u siebie. Oczywiście są pewne wymogi, powiemy o nich w następnym akapicie.

jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe – Pamiętaj o prądzie

Masz duży, zadbany ogród? Jeśli tak, to możesz poważnie myśleć nad jacuzzi ogrodowym. A może masz spory ogród, ale jeszcze nie wiesz jak go zagospodarować? Inspiracji jest wiele. Jeżeli planujesz wstawienie wanny spa, to na pewno warto zrobić ogród w stylu nowoczesnym, by wszystko do siebie pasowało. Pamiętaj o ścieżce do jacuzzi, najlepiej z kostki. Drewno może okazać się zbyt śliskie gdy się pomoczy, natomiast idąc po trawie, można nanieść do mieszkania czy na taras (zależy jak będzie wyglądało przejście z jacuzzi do domu) niepożądanych zanieczyszczeń. Co bardzo ważne, pamiętaj, że do wanny hydromasażem należy stale doprowadzać prąd. Powinno być to rozwiązane w pełni bezpieczny sposób.

Jacuzzi domowe – Mocny strop to podstawa

Za dużo sąsiadów wokół, by wannę postawić w ogrodzie? W takim razie jacuzzi domowe będzie najlepszym rozwiązaniem. Najpierw przemyśl, gdzie chcesz je umieścić. Pamiętaj iż przyjedzie do Ciebie w całości. Musi zatem przejść przez drzwi, a strop (jeżeli miałoby być na piętrze) powinien być wzmocniony. Zadbaj też o przyjemny klimat. Możesz zainwestować w tropikalne kwiaty, klimatyczną cegiełkę na ścianę lub kwiecisty wzór na płytkach. Możliwości jest wiele.