Adwokat rozwód Gdańsk

Adwokaci z Gdańska pomogą ci przejść przez nawet bardzo trudne sprawy rozwodowe

Bez kategorii

Kłopocze Cię trudna sprawa rozwodowa? Większość klientów przychodzących do adwokata nie zna prawa, natomiast nie powinny się one tym martwić – adwokat specjalizuje się w nawet bardzo trudnych sprawach rozwodowych. Rozwód – to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Dlatego podczas sprawy sądowej warto mieć przy sobie zaufanego adwokata lub radcę prawnego.

Rodzaje spraw rozwodowych podejmowanych przez adwokatów w Gdańsku

Zazwyczaj małżonkowie decydując się na rozwód obiecują sobie łatwe dojście do niego. Mogą wówczas podjąć się rozwodu bez orzekania o winie. Sprawa odbywa się szybko, a prawdopodobieństwo otrzymania rozwodu – wysokie. Taka sytuacja występuje jednak wówczas, gdy partnerzy nie posiadali dzieci, ani długów finansowych, którymi chcieliby obarczyć drugą stronę. Rozwody bez orzekania o winie szybko potrafią się przemienić w kłótnię na sali sądowej, w której jeden małżonek miałby być ofiarą drugiego. Rozwód z orzeczeniem o winie oznacza bardzo trudną przeprawę w sądzie. W ramach rozwodu z orzeczeniem o winie dochodzi bowiem do nieczystej gry między małżonkami, w ramach której każda ze stron chce obciążyć drugą odpowiedzialnością za rozpad małżeństwa.

Adwokat rozwód Gdańsk pomogą Ci przejść przez rozprawę nie wywołując niepotrzebnych konfliktów między stronami, a jednocześnie zapewniając Ci szerokie wsparcie i – jeśli będzie to konieczne – odpowiednią strategię, która nie obciąży Twojego wizerunku przed sądem, z powodu skłóconego partnera.

Adwokat prawo spadkowe Gdańsk

Czy mogę podjąć się sam sprawy rozwodowej?

Osobisty kontakt z radcą prawnym jest wysoce wskazany. Jak wspomniałam na początku, powszedni obywatel nie zna się na zawiłościach prawnych, nie potrafi ocenić sytuacji, w której znajdzie się na sali sądowej, ani zapewnić sobie sukces rozwiązania sprawy. Udzielane porady prawne w internecie nie wystarczą do tego, by wygrać proces o rozwód z małżonkiem.

Wybór odpowiedniego adwokata prawo spadkowe Gdańsk bywa trudny. Przed rozpoczęciem współpracy zdecyduj się na konsultację z odpowiednim radcą prawnym, który pomoże wygrać dla Ciebie proces i zapobiegnie problemom, które może wywołać na sali rozwodowej Twój partner.